Snag_4fa0f07e.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 3. divisjon 2021-2022

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Skru 2846448176,3440015,0
2Oslo 3800348166,7420211,0
3Veitvet Seniorbowl 2773648161,2430111,0
4Oslo 4768648160,141038,0
5Red Crown 3750948156,440045,0
6Metro pensjonistene (Trukket)000,000000,0