Snag_4fa0f07e.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

OSLO-liga 3. divisjon 2021-2022

Pl.LagPinnerSerierSnittKVUTPoeng
1Skru 225594144177,712100240,5
2Oslo 325078144174,21280439,5
3Veitvet Seniorbowl 223810144165,31270533,0
4Oslo 423761144165,01240823,0
5Red Crown 322522144156,412101114,0
6Metro pensjonistene (Trukket)000,000000,0