Sofiemyr-logo.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 E 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
2 B 19474 Frank Andersen 97180348
mail@frankandersen.no
2007-05-31
2007-05-31
2021-05-31
3 B 19476 Øyvind Andersen 95894578
mail@oyvindandersen.no
2011-09-13
2011-09-14
2021-05-31
4 D 21856 Terje Vestby Andresen 90520311
terjeveandre@gmail.com
2020-09-24
2004-06-01
2020-05-31
5 C 1087 Geir Ove August Anseth 91304480
2020-09-24
2007-05-31
2019-05-31
6 B 21008 Fredrik Finstad Anshus 41652454
Fredrik.anshus@gmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2021-05-31
7 C 21984 Malen Bakken 90596583
2020-09-24
2014-05-30
2015-05-31
8 B 22371 Sandra Bakken 95446930
Sandra_b95@hotmail.com
2020-09-24
2014-06-01
2020-05-31
9 C 20753 Kaja Bjørndal 46895597
kaia_63@hotmail.com
2018-09-05
2018-09-05
2021-05-31
10 F 27320 Jonathan Morstad Cats 92146004
hannemorstad@gmail.com
2019-12-20
2019-12-20
2021-05-31
11 C 12192 Rune Dybesland 90891723
rune.dybesland@teknoinvest.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
12 A 24502 Sigbjørn Eide 95067673
siggi93_@hotmail.com
2020-09-24
2012-06-01
2020-05-31
13 F 20163 Finn Aksel Eriksen 99453559
fierikse@online.no
2020-09-24
2014-06-07
2020-05-31
14 C 19304 Geir-Arne Greger Eriksen 93659574
geirarne.eriksen@gmail.com
2020-09-24
2009-07-19
2021-05-31
15 A 19383 Thomas Fredrik Fagerstrøm 93225016
thomasfredrikfagerstrom@hotmail.com
2020-09-24
2002-06-01
2020-05-31
16 B 10677 Roald Finstad 90699575
roald@iwaki.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
17 E 27058 Fabian Nilsen Fløisand 94156068
foffeloffen19@gmail.com
2018-09-15
2018-09-15
2021-05-31
18 D 27227 Frode Nilsen Fløisand 92845841
frode@storms.no
2019-08-08
2019-08-08
2020-05-31
19 C 22462 Knut Halvorsen 41612282
2005-06-01
2005-06-01
2018-05-31
20 E 1478 Per Kaare Halvorsen 94980506
per.bmw@online.no
2020-09-24
2002-06-01
2018-05-31
21 B 1966 Trygve Halvorsen 92239852
tritvil@hotmail.com
2007-05-31
2007-05-31
2021-05-31
22 C 25986 Joachim Herigstad Hinna 98675194
joachim.hinna@lyse.net
2020-08-03
2020-08-03
2021-05-31
23 A 22506 Julius Emil Hopka 90659758
julle0403@hotmail.com
2020-09-24
2015-06-22
2020-05-31
24 C 19226 Sven Tore Iversen 91534124
sven.tore.iversen@bowling.no
2005-06-01
2005-06-01
2021-05-31
25 B 19340 Jan-Roald Jensen 92283415
jan_roald_jensen@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
26 F 4389 Øystein Jensen 90649292
oysjense@online.no
2020-09-24
2002-06-01
2020-05-31
27 D 2069 Karin Jenny Jørgenrud
per.bmw@online.no
2020-09-24
1990-01-01
2002-05-31
28 E 20456 Leif Bill Jørgensen 91736495
leifjorgensen@hotmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2020-05-31
29 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2002-06-01
2002-06-01
2013-05-31
30 B 10836 Steinar Arnt Oddmund Karlsen 95528666
steinar.a.karlsen@getmail.no
2020-09-24
2002-06-01
2020-05-31
31 C 10077 Stanley Richard King 93847968
kinric@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
32 B 22810 Truls Martin Kihl Klausen 95863964
truls@heimlok.net
2006-06-01
2006-06-01
2021-05-31
33 D 27430 Veronika Marta Kosutic 40158771
marta.veronika1306@yahoo.com
2020-10-18
2020-10-18
2021-05-31
34 D 27321 Svein-Erik Kræmer 90181970
kraemer.se@gmail.com
2019-12-30
2019-12-30
2021-05-31
35 B 20112 Monica Lislien 98815092
monica.lislien@gmail.com
2020-09-24
2010-06-02
2017-05-31
36 E 10392 Harald Mikalsen 47260615
haraldmik@getmail.no
2002-06-01
2002-06-01
2021-05-31
37 B 26574 Viktor Brentebråten Mortensen 95038096
viktor.mortensen@hotmail.com
2016-04-07
2016-04-07
2021-05-31
38 B 22812 Roar Nielsen 95118137
roar.nielsen@sariba.com
2006-06-01
2006-06-01
2021-05-31
39 E 26762 Nina Cecilie Nordbeck 93224061
nina.nordbeck@me.com
2020-09-24
2017-02-17
2019-05-31
40 B 21731 Ronny Olavesen 93424065
rolavesen@gmail.com
2020-09-30
2020-09-30
2021-05-31
41 F 23436 Audun Nilsen Raaer 92408848
audunnr403@hotmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2020-05-31
42 B 10745 Romulo Licudini Santos 93400873
santosromy6@gmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2021-05-31
43 E 26677 Marianne Schanche 47260558
marianne.schanche@nav.no
2016-10-29
2016-10-29
2021-05-31
44 B 20423 Kenneth André Skogen 46934443
kenneth_holtmoen@hotmail.com
2020-09-24
2007-05-31
2020-05-31
45 A 21168 Thor Kristian Østlie Solberg 99390421
t-k.solberg@hotmail.com
2020-09-24
2017-06-22
2020-05-31
46 F 25429 Wenche Sæther 41647079
wenche.saether@yahoo.no
2011-09-06
2011-09-06
2021-05-31
47 C 21223 Paul Tetoka 98894249
paul.tetoka@live.no
2017-09-01
2017-09-01
2021-05-31
48 C 10722 Knut Thoralf Thoresen 97962012
knut.thoresen@hotmail.com
2020-09-24
2010-06-08
2018-05-31
49 A 11681 Fredrik André Tjernes 48052134
fredriktjernes@gmail.com
2020-09-24
2010-06-04
2019-05-31
50 C 26558 Sanne Ørdal 95001601
s_ordal@icloud.com
2015-08-25
2016-07-08
2021-05-31
51 C 11196 Tormod Ørdal 93291509
t-ordal@online.no
2015-08-25
2015-08-25
2021-05-31