Snag_4fa0f07e.png

Bowling • Sport • Morro

Alle kan spille bowling. Her finner du nyheter, bilder, resultater og annet fra idretten vi er så glade i.

bowling.no

Medlemmer

# Kl Lisensnr Navn Kontaktinfo Innmeldt
Aktivert
Lisenstil
1 D 36107 Ellen Marie Andersen 92426102
ellen@antrade.no
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
2 B 19474 Frank Andersen 97180348
mail@frankandersen.no
2007-05-31
2007-05-31
2024-05-31
3 A 19476 Øyvind Andersen 95894578
mail@oyvindandersen.no
2011-09-13
2011-09-14
2024-05-31
4 B 21008 Fredrik Finstad Anshus 41652454
Fredrik.anshus@gmail.com
2009-06-01
2009-06-01
2024-05-31
5 B 22371 Sandra Bakken 95446930
bakkensandra@gmail.com
2020-09-24
2014-06-01
2020-05-31
6 C 20753 Kaja Bjørndal 46895597
kaia_63@hotmail.com
2018-09-05
2018-09-05
2024-05-31
7 C 12192 Rune Dybesland 90891723
rune.dybesland67@gmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2022-05-31
8 F 20163 Finn Aksel Eriksen 99453559
fierikse@online.no
2020-09-24
2014-06-07
2020-05-31
9 B 19304 Geir-Arne Greger Eriksen 93659574
geirarne.eriksen@gmail.com
2020-09-24
2009-07-19
2024-05-31
10 A 19383 Thomas Fredrik Fagerstrøm 93225016
thomasfredrikfagerstrom@hotmail.com
2020-09-24
2002-06-01
2020-05-31
11 B 10677 Roald Finstad 90699575
roald@iwaki.no
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
12 E 27058 Fabian Nilsen Fløisand 94156068
foffeloffen19@gmail.com
2018-09-15
2018-09-15
2024-05-31
13 D 27227 Frode Nilsen Fløisand 92845841
frode@storms.no
2019-08-08
2019-08-08
2024-05-31
14 E 1478 Per Kaare Halvorsen 94980506
per.bmw@online.no
2020-09-24
2002-06-01
2018-05-31
15 D 27829 Andreas Handegård 97716200
andreashande@hotmail.com
2023-01-24
2023-01-26
16 C 27610 Kan Ishige 92070480
yu.ishige.ne74h@gmail.com
2022-01-20
2022-01-20
2024-05-31
17 D 27654 Ko Ishige 92070480
yu.ishige.ne74h@gmail.com
2022-05-03
2022-05-03
2024-05-31
18 A 27559 Yu Ishige 92070480
yu.ishige.ne74h@gmail.com
2021-09-15
2021-09-15
2024-05-31
19 C 19226 Sven Tore Iversen 91534124
sven.tore.iversen@bowling.no
2005-06-01
2005-06-01
2021-05-31
20 F 4389 Øystein Jensen 90649292
oysjense@online.no
2020-09-24
2021-08-11
2024-05-31
21 D 2069 Karin Jenny Jørgenrud 90554027
per.bmw@online.no
2020-09-24
2021-11-08
2002-05-31
22 D 2069 Karin Jenny Jørgenrud 90554027
per.bmw@online.no
2021-11-08
2021-11-08
2002-05-31
23 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2002-06-01
2021-11-08
2013-05-31
24 C 19194 Anne Mette Karlsen 46445301
mette@essinst.no
2021-11-08
2021-11-08
2013-05-31
25 C 10836 Steinar Arnt Oddmund Karlsen 95528666
steinar.a.karlsen@getmail.no
2020-09-24
2002-06-01
2023-05-31
26 C 10077 Stanley Richard King 93847968
kinric@hotmail.com
2002-06-01
2002-06-01
2024-05-31
27 B 22810 Truls Martin Kihl Klausen 95863964
truls@heimlok.net
2006-06-01
2006-06-01
2022-05-31
28 B 27321 Svein-Erik Kræmer 90181970
kraemer.se@gmail.com
2019-12-30
2019-12-30
2024-05-31
29 B 27576 Martin Sætervik Moen 91519624
moenjanharald@gmail.com
2021-10-20
2021-10-20
2024-05-31
30 B 22812 Roar Nielsen 95118137
roar.nielsen@sariba.com
2006-06-01
2006-06-01
2024-05-31
31 D 27763 Ulric Nordin +46768872255
ulric.nordin@varner.com
2022-10-22
2022-10-27
32 Catrine Nystrøm 92447801
catrinenystro,@hotmail.com
2023-09-25

33 F 27959 Trym Henning Nystrøm-Tømt 90059510
trymnystromtomt@gmail.com
2023-09-24
2023-09-24
2024-05-31
34 C 27620 Per Erik Næss 91168590
per.erik.naess@vikenfiber.no
2022-02-14
2022-02-14
2024-05-31
35 B 21731 Ronny Olavesen 93424065
rolavesen@gmail.com
2020-09-30
2020-09-30
2021-05-31
36 F 23436 Audun Nilsen Raaer 92408848
audunnr403@hotmail.com
2015-08-28
2015-08-28
2023-05-31
37 C 10745 Romulo Licudini Santos 93400873
santosromy6@gmail.com
2015-08-29
2015-08-29
2023-05-31
38 F 26677 Marianne Schanche 47260558
marianneschanche@gmail.com
2016-10-29
2016-10-29
2024-05-31
39 B 21168 Thor Kristian Østlie Solberg 99390421
t-k.solberg@hotmail.com
2020-09-24
2017-06-22
2022-05-31
40 Bjørn Sune 97996963
beeyorn@hotmail.com
2023-09-24

41 F 25429 Wenche Sæther 41647079
wenche.saether@yahoo.no
2011-09-06
2011-09-06
2024-05-31
42 E 27628 Kirsten Sofie Wille 92815563
kirsten.wille@nif.idrett.no
2022-03-23
2022-03-23
2023-05-31
43 C 11196 Tormod Ørdal 93291509
t-ordal@online.no
2015-08-25
2015-08-25
2023-05-31